Loading...
HRVATSKI INFORMATIČKI ZBOR
English
Nagrade

PLAKETA INFORMATIKA
Plaketu je ustanovila Skupština HIZ-a na sastanku u Stubičkim Toplicama 1981. godine, kao prvo informatičko priznanje republičkog značaja. Dodjeljuje se organizacijama i pojedincima za postignute rezultate u širenju i unapređivanju informatičke djelatnosti . Priznanje prelazi okvire HIZ-a i njezinih članica te već od ustanovljenja obuhvaća sve informatičke subjekte u Hrvatskojj i šire.
Priznaje se sastoji od diplome i metalne plakete. Grafički dizajn diplome izradio je likovni umjetnik Vladimir Boršić, a plakete likovna umjetnica Elizabeta Romac, oboje iz Zagreba. Lik plakete se od tada koristi i kao amblem HIZ-a

KRISTALNI GLOBUS
Dodjeljuje se pojedincima i organizacijama za naročite zasluge u međunarodnoj suradnjii HIZ-a sa regionalnim, europskim i svjetskim IT asocijacijama , te doprinosa u uvođenju i primjeni europskih i svjetskih normi u IT.

POSEBNO PRIZNANJE
Dodjeljuje se pojedincima i organizacijama za naročite zasluge u razvitku i primjeni hrvatske informatike.
Dodjeluje se prigodom obljetnica djelovanja HIZ-a (20.-te, 25.-te, 30.-te itd) ili u posebnim drugim prigodama.

PISMENO PRIZNANJE "INFORMATIKA"
PISMENO PRIZNANJE dodjeljuje se učenicima i studentima za zapažen uspjeh u svojim sredinama i pokazane rezultate iz područja informatičke djelatnosti.
Priznanja HIZ-a tradicionalno se uručuju na svečanoj sjednici HIZ.a.


Popis nagrada

Nagrada HIZ-a Godina Osoba / Tvrtka Razlog
Kristalni globus 2012 Boris Miletić za doprinos razvitku i primjeni ICT tehnologija i stjecanju informatičkih vještina
Pismeno priznanje informatika 2012 Domagoj Bradać za postignute rezultate na međunarodnim informatičkim olimpijadama
Pismeno priznanje informatika 2012 Marin Tomić za postignute rezultate na međunarodnim informatičkim olimpijadama
Pismeno priznanje informatika 2012 Vesna Šrenger za razvoj primjene IT u zdravstvenim institucijama
Pismeno priznanje informatika 2012 Zorka Cofek za razvoj primjene IT u zdravstvenim institucijama
Plaketa informatika 2012 Branka Lasić za razvoj primjene IT u Hrvatskoj
Plaketa informatika 2012 Grupa autora Jana Žiljak Vujić, Ivana Žiljak Stanimirović, Klaudio Pap,Vilko Žiljak za otkriće nove metode kodiranja i zaštite informacija te uvođenje Z varijable za upravljanje i prenošenje informacija pomoću računala
Plaketa informatika 2012 HUPRT (Hrvatska udruga za promicanje i razvoj tiflotehnike) za uključivanje slijepih i slabovidnih osoba u primjeni IT-a
Plaketa informatika 2012 Krešimir Malnar Za 20 godišnji volonterski rad na programima i uspjesima mladih informatičara Hrvatske
Veliki kristalni globus 2012 Algebra d.o.o. Za ukupan doprinos uvođenju i primjeni informatičke pismenosti
Veliki kristalni globus 2012 IN2 d.o.o. Za ukupan doprinos razvoju i primjeni IT-a u regiji
Kristalni globus 2011 Algebra d.o.o. Za ukupan doprinos primjeni ECDL-a u Hrvatskoj
Kristalni globus 2011 Hrvatska gospodarska komora Za doprinos akciji "ECDL-om za konkurentnu Hrvatsku"
Kristalni globus 2011 Hrvatski zavod za zapošljavanje Za doprinos akciji "ECDL-om za konkurentnu Hrvatsku"
Kristalni globus 2011 Mario Vukić Za doprinos primjeni ECDL-a u Hrvatskoj
Pismeno priznanje 2011 Ivan Katanić Za postignute rezultate na međunarodnim informatičkim olimpijadama
Pismeno priznanje 2011 Mislav Balunović Za postignute rezultate na međunarodnim informatičkim olimpijadama
Plaketa informatika 2011 Marina Šimunić Za razvoj primjene IT u Hrvatskoj
Plaketa informatika 2011 Marko Korbar Za razvoj primjene IT u Hrvatskoj
Plaketa informatika 2011 Nikola Dmitrović Za postignute rezultate na međunarodnim informatičkim olimpijadama
Kristalni globus 2010 Hrvatski savez informatičara Za izvanredne rezultate na međunarodnim informatičkim natjecanjima
Kristalni globus 2010 Sabina Rako Za doprinos primjeni europskih normi u obrazovanju
Kristalni globus 2010 Tomislav Dominković Za veliki doprinos informatičkih stručnjaka
Plaketa informatika 2010 Alen Spiegl Za uspješnu organizaciju djelovanja HSIN-a
Plaketa informatika 2010 Dekod d.o.o. Za doprinos razvitku ICT u RH
Plaketa informatika 2010 Infokatedra - Centar za obrazovanje Za doprinos edukaciji informatičkih stručnjaka
Plaketa informatika 2010 Jasna Štambuk-Matić Za doprinos razvitku ICT u RH
Plaketa informatika 2010 Snježana Franović Za doprinos razvitku ICT u RH
Plaketa informatika 2010 Tihomir Šicel Za doprinos razvitku ICT u RH
Zlatna značka 2010 Ivica Kičić Za izvanredne rezultate na međunarodnim informatičkim natjecanjima
Kristalni globus 2009 Hrvoje Balen za doprinos naobrazbi profesionalaca i korisnika ICT
Kristalni globus 2009 Ivan Ivković za doprinos naobrazbi profesionalaca i korisnika ICT
Kristalni globus 2009 Linum-Baranja za doprinos širenju informatičke pismenosti u RH
Kristalni globus 2009 Zoran Paldi za doprinos ICT naobrazbi u školstvu RH
Pismeno priznanje 2009 Siniša Tomić za doprinos razvitku ICT u Hrvatskoj
Pismeno priznanje 2009 Stjepan Glavina za postignute rezultate na informatičkim natjecanjima mladih
Pismeno priznanje 2009 Vlatka Paunović za doprinos razvitku ICT u Hrvatskoj
Plaketa informatika 2009 Ivan Voras za dugogodišnji doprinos razvoju i primjeni ICT u Hrvatskoj
Plaketa informatika 2009 Mira Domazet za dugogodišnji doprinos primjeni ICT u Hrvatskoj
Plaketa informatika 2009 Večernji list za doprinos širenju informatičke pismenosti u RH
Plaketa informatika 2009 Vjeran Bušelić za dugogodišnji doprinos razvoju i primjeni ICT u Hrvatskoj
Kristalni globus 2008 Bojan Floriani za doprinos uvođenju i primjeni ECDL-a u Hrvatskoj
Kristalni globus 2008 Mislav Balković za doprinos uvođenju i primjeni ECDL-a u Hrvatskoj
Kristalni globus 2008 Renato Barišić za doprinos uvođenju i primjeni ECDL-a u Hrvatskoj
Pismeno priznanje 2008 Denis Lacković za doprinos informatičkom obrazovanju u Hrvatskoj
Pismeno priznanje 2008 Dražen Odobašić za doprinos informatičkom obrazovanju u Hrvatskoj
Pismeno priznanje 2008 Igor Čanadi za vrhunske rezultate na informatičkim natjecanjima
Pismeno priznanje 2008 Lovro Pužar za vrhunske rezultate na informatičkim natjecanjima
Pismeno priznanje 2008 Luka Kalinovčić za vrhunske rezultate na informatičkim natjecanjima
Pismeno priznanje 2008 Robert Sedak za doprinos informatičkom obrazovanju u Hrvatskoj
Plaketa informatika 2008 Goran Žužić za postignute vrhunske rezultate na informatičkim natjecanjima
Plaketa informatika 2008 Predrag Brođanac za izuzetan doprinos pripremi i provođenju informatičkih natjecanja mladih
Plaketa informatika 2008 Vladislav Pintar za doprinos razvitku hrvatskog ICT sektora
Srebrna značka 2008 AD consulting d.o.o. za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 APIS IT d.o.o. za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 b4b Zagreb za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Bilokalnik IPA za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Citus d.o.o. za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Croatia osiguranje za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Dragan Kovač za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Dragutin Kermek za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Ekonomski fakultet, Zagreb za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Ericsson Nikola Tesla za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Euro Dana d.o.o. za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Fakultet organizacionih nauka, Beograd za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Goran Marković za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Hrvatska radio televizija za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Igor Zamlić za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 INA Industrija nafte d.d. za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 InfoDom d.o.o za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 InfoExpert d.o.o. za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Istra informatički inženjering za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Kristijan Zimmer za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Leo Lušičić za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Ljerka Luić za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Ljiljana Perica za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Nebojša Urošević za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Neven Vrček za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Pliva za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Ranko Smokvina za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Rudi Jovanović za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Silvana Tomić Rotim za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Školska knjiga d.d. za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Super King za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Sveučilište u Rijeci, Odjel za informatiku za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Tehniška fakulteta Maribor za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 T-Hrvatski telekom za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 TIS Grupa za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 udruga HrOpen za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Velibor Božić za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Zdravko Krakar za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Željko Dobrović za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Srebrna značka 2008 Zlatko Sirotić za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Zlatna značka 2008 Ante Polonijo za doprinos informatičkoj struci iniciranjem, organiziranjem i dugogodišnjim vođenjem savjetovanja CASE
Zlatna značka 2008 Fakultet organizacije i informatike za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Zlatna značka 2008 FER za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Zlatna značka 2008 Josip Brumec za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Zlatna značka 2008 Marijan Prević za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Zlatna značka 2008 Mile Pavlić za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Zlatna značka 2008 Mladen Varga za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Zlatna značka 2008 Oracle Hrvatska za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Zlatna značka 2008 RIS d.o.o. za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Zlatna značka 2008 Tomislav Bronzin za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Zlatna značka 2008 Veleučilište u Rijeci za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Zlatna značka 2008 ZIH za doprinos informatičkoj struci dugogodišnjim sudjelovanjem na savjetovanju CASE
Kristalni globus 2007 Borut Pavlič za doprinos uvođenju ECDL programa u Hrvatskoj
Kristalni globus 2007 Ivo Šeparović za organiziranje Međunarodne informatičke olimpijade u Zagrebu - IOI 2007
Kristalni globus 2007 Milan Đurić za doprinos uvođenju i primjeni ECDL programa u Hrvatskoj
Kristalni globus 2007 Željko Širanović za primjenu ECDL programa u Financijskoj agenciji
Plaketa informatika 2007 Diana Šimić za doprinos razvitku informacijskog društva u Hrvatskoj
Plaketa informatika 2007 InfoDom d.o.o. za doprinos primjeni elektroničkog poslovanja u Hrvatskoj
Plaketa informatika 2007 Silvana Tomić Rotim za višegodišnju podršku u radu Hrvatskog informatičkog zbora
Kristalni globus 2006 Algebra d.o.o. za doprinos razvitku informatičke pismenosti i uvođenja ECDL programa u Hrvatsku
Kristalni globus 2006 PRO-MIL za doprinos razvitku informatičke pismenosti i uvođenja ECDL programa u Hrvatsku
Kristalni globus 2006 SRCE za doprinos razvitku informatičke pismenosti i uvođenja ECDL programa u Hrvatsku
Plaketa informatika 2006 ED Borel d.o.o. za postignute zapažene rezultate u širenju i unapređenju informatike
Plaketa informatika 2006 HSM informatika d.o.o. za postignute zapažene rezultate u širenju i unapređenju informatike
Plaketa informatika 2006 Ivan Stručić za postignute zapažene rezultate u širenju i unapređenju informatike
Plaketa informatika 2006 MEDIA SOFT d.o.o. za postignute zapažene rezultate u širenju i unapređenju informatike
Plaketa informatika 2006 Milan Korač za uspješne rezultate postignute u obrazovanju informatičkih kadrova
Plaketa informatika 2006 Mladen Pregrad za uspješne rezultate postignute u obrazovanju informatičkih kadrova
Plaketa informatika 2006 Radomir Vukina za postignute zapažene rezultate u širenju i unapređenju informatike
Kristalni globus 2005 Dragan Primorac za doprinos razvitku informatičke pismenosti i uvođenju ECDL programa u Hrvatsku
Kristalni globus 2005 Elit-Trade za doprinos razvitku informatičke pismenosti i uvođenja ECDL programa u Hrvatsku
Kristalni globus 2005 Financijska agencija Zagreb za doprinos razvitku informatičke pismenosti i uvođenja ECDL programa u Hrvatsku
Kristalni globus 2005 INA Industrija nafte d.d. Zagreb za doprinos razvitku informatičke pismenosti i uvođenja ECDL programa u Hrvatsku
Kristalni globus 2005 KING-ICT d.o.o. Zagreb za doprinos razvitku informatičke pismenosti i uvođenja ECDL programa u Hrvatsku
Kristalni globus 2005 Milan Bandić za doprinos razvitku informatičke pismenosti i uvođenju ECDL programa u Hrvatsku
Pismeno priznanje 2005 Ante Đerek za ostvarene rezultate na međunarodnim informatičkim natjecanjima
Pismeno priznanje 2005 Dario Vlah za ostvarene rezultate na međunarodnim informatičkim natjecanjima
Pismeno priznanje 2005 Davor Obradović za ostvarene rezultate na međunarodnim informatičkim natjecanjima
Pismeno priznanje 2005 Davor Prugovečki za ostvarene rezultate na međunarodnim informatičkim natjecanjima
Pismeno priznanje 2005 Igor Čanadi za ostvarene rezultate na međunarodnim informatičkim natjecanjima
Posebno priznanje 2005 Aaron Nagyvegi za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 Antun Krajnović za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 Boris Detan za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 Boris Pavelić za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 Boris Žitnik za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 Dragan Schwartz za promicanje digitalne pismenosti u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 HrGIS - Dr. Vlado Dadić za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 HrOPEN - Kristijan Zimmer za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 HrOUG - Davor Ranković za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 HrUSKO - Ante Juretić za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 HSIN - Ivo Šeparović za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 Josip Brumec za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 Josip Mađerić za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 Krešimir Đuračić za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 Leo Budin za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 Marijan Frković za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 Miroslav Slukan za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 Mladen Glasenhardt za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 Niko Majdandžić za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 Udruga Mreža Zagreb - Ana Milovac za promicanje digitalne pismenosti u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 Velimir Srića za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 Zdravko Krakar za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 Željko Kavran za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Posebno priznanje 2005 Zvonko Kurjan za doprinos razvitku informatičke struke u Hrvatskoj
Kristalni globus 2004 Marijan Frković
Plaketa informatika 2004 Case Rijeka
Plaketa informatika 2004 Davor Ranković
Plaketa informatika 2004 Kristijan Zimmer
Plaketa informatika 2004 Miroslav Mađarić
Plaketa informatika 2004 Nova banka
Zlatna značka 2004 Luka Kalinovčić
Plaketa informatika 2003 Elit Trade Zagreb za doprinos razvitku ECDL programa u Hrvatskoj
Plaketa informatika 2003 Logos Zagreb za doprinos razvitku sigurnosti elektroničkog poslovanja
Plaketa informatika 2003 Ratko Mutavdžić za projekt "e-Government-Vođenje sjednice Vlade RH
Plaketa informatika 2003 Vidanka Ribičić za doprinos razvitku informatičke struke na poslovima projektiranja i konzaltinga
Plaketa informatika 2002 Državni zavod za statistiku - Branka Cimermanović
Plaketa informatika 2002 Đuro Popijač
Plaketa informatika 2002 EAN Croatia - Klara Karivan
Plaketa informatika 2002 IT Center Zagreb - Zoran Low
Plaketa informatika 2002 Ivica Klapan
Plaketa informatika 2002 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije - Tomislav Novosel
Plaketa informatika 2002 Zlatko Kuzman
Plaketa informatika 2002 Zvonimir Brkašić
Plaketa informatika 2001 Aleksandar Raić
Plaketa informatika 2001 Branko Slovaček
Plaketa informatika 2001 Dražen Pomper
Plaketa informatika 2001 Hrvatski hidrografski institut Split
Plaketa informatika 2001 Hrvoje Penavin
Plaketa informatika 2001 IN 2 d.o.o. Zagreb
Plaketa informatika 2001 INA industrija nafte d.d.-Informatika Maziva Zagreb
Plaketa informatika 2001 Jadranski naftovod d.d. Zagreb
Plaketa informatika 2001 Medika d.d. Zagreb
Plaketa informatika 2001 Roberto Sandri
Plaketa informatika 2001 Vlado Dadić
Plaketa informatika 2000 GIS tim Hrvatskih šuma (I. Milković, dipl. ing., M. Popijač, dipl. ing., J. Roša, dipl. ing. I M. vrebčević, dipl. ing.) za značajan doprinos razvoju i primjeni informatičke djelatnosti u Hrvatskoj
Plaketa informatika 2000 Kamensko d.d.-ERC za značajan doprinos razvoju i primjeni informatičke djelatnosti u Hrvatskoj
Plaketa informatika 2000 Martin Schneider Jacoby za značajan doprinos razvoju i primjeni informatičke djelatnosti u Hrvatskoj
Plaketa informatika 2000 Mladen Mauher za značajan doprinos razvoju i primjeni informatičke djelatnosti u Hrvatskoj
Plaketa informatika 2000 Neven Maruševec za značajan doprinos razvoju i primjeni informatičke djelatnosti u Hrvatskoj
Plaketa informatika 2000 Robert Puharić za značajan doprinos razvoju i primjeni informatičke djelatnosti u Hrvatskoj
Plaketa informatika 2000 Splitska banka d.d.-Sektor informatike za značajan doprinos razvoju i primjeni informatičke djelatnosti u Hrvatskoj
Plaketa informatika 2000 Tim za uspostavu sustava znanstvenih informacija RH (dr. sc. Jelka Petrak, mr. sc. Jadranka Stojanovski, dipl. bibl. Jadranka Lisek) za značajan doprinos razvoju i primjeni informatičke djelatnosti u Hrvatskoj
Plaketa informatika 2000 Vesna Mesar za značajan doprinos razvoju i primjeni informatičke djelatnosti u Hrvatskoj
Plaketa informatika 2000 Vlado Smud za značajan doprinos razvoju i primjeni informatičke djelatnosti u Hrvatskoj
Plaketa informatika 2000 Zagrebačke pekarne Klara d.d.-Služba informatike za značajan doprinos razvoju i primjeni informatičke djelatnosti u Hrvatskoj
Plaketa informatika 1999 Hrvatska udruga MIPRO
Plaketa informatika 1999 Marija Božićev
Plaketa informatika 1999 Nedjeljko Šišeta
Plaketa informatika 1999 Neven Magdić
Plaketa informatika 1999 Oracle software Zagreb
Plaketa informatika 1999 Pliva-Informatika Zagreb
Plaketa informatika 1999 Polimeri-Služba informatike Zagreb
Plaketa informatika 1999 Sead Busovača
Plaketa informatika 1999 Srebrenka Ursić
Plaketa informatika 1999 Zavod za platni promet Zagreb
Plaketa informatika 1998 Agrokor Zagreb
Plaketa informatika 1998 Davorin Kereković
Plaketa informatika 1998 Eurocomputer Systems Zagreb
Plaketa informatika 1998 Geodetski zavod Osijek
Plaketa informatika 1998 Hrvatska gospodarska komora Zagreb
Plaketa informatika 1998 Hrvatski savez informatičara Zagreb
Plaketa informatika 1998 MBU Zagreb
Plaketa informatika 1998 Mira Hercigonja-Szekeres
Plaketa informatika 1998 Miroslav Žugaj
Plaketa informatika 1998 Nelka Fikeys-Krmić
Plaketa informatika 1998 RECRO
Plaketa informatika 1998 Sisačka banka Sisak
Plaketa informatika 1998 Tibor Toth
Plaketa informatika 1998 Vedrana Skračić-Čop
Plaketa informatika 1998 Vinko Vučemilović
Plaketa informatika 1998 Višnja Lovrek
Plaketa informatika 1998 Zdenko Hoffman
Plaketa informatika 1997 Arbor Informatika
Plaketa informatika 1997 Čazmatrans-ERC Čazma
Plaketa informatika 1997 ICL Zagreb
Plaketa informatika 1997 Igea Varaždin
Plaketa informatika 1997 ININ Slavonski Brod
Plaketa informatika 1997 Ivan Rusan
Plaketa informatika 1997 Ivan Štefančić
Plaketa informatika 1997 Jadranka Dugandžić
Plaketa informatika 1997 Nada Gogić
Plaketa informatika 1997 Nenad Potkonjak
Plaketa informatika 1997 Ratko Gospodnetić
Plaketa informatika 1997 Slavko Pernar
Plaketa informatika 1997 TIS Zagreb
Plaketa informatika 1997 Tomislav Novosel
Plaketa informatika 1997 Željko Klir
Plaketa informatika 1997 Željko Unković
Plaketa informatika 1995 Boris Draženović
Plaketa informatika 1995 Božo Čavka
Plaketa informatika 1995 Božo Marković
Plaketa informatika 1995 Dana link, Bjelovar
Plaketa informatika 1995 Dušan Radošević
Plaketa informatika 1995 Enel, Split
Plaketa informatika 1995 Hrvatski olimpijski odbor-Služba informatike, zagreb
Plaketa informatika 1995 Infodesign, Varaždin
Plaketa informatika 1995 Infokom, Zagreb
Plaketa informatika 1995 Informatički inženjering
Plaketa informatika 1995 Jasna Bosner
Plaketa informatika 1995 Julio Horvat
Plaketa informatika 1995 Marijan Prević
Plaketa informatika 1995 Nedjeljka Pervan
Plaketa informatika 1995 Petar Kljaić
Plaketa informatika 1995 Tomislav Žganec
Plaketa informatika 1995 Željko Hutinski
Plaketa informatika 1994 Badel 1862, Zagreb
Plaketa informatika 1994 Dalmacijavino, Split
Plaketa informatika 1994 HGK-Županijska komora Rijeka
Plaketa informatika 1994 INA Rafinerija, Zagreb
Plaketa informatika 1994 Ivo Šeparović
Plaketa informatika 1994 Josip Brumec
Plaketa informatika 1994 Josip Kovačević
Plaketa informatika 1994 Milan Horvat
Plaketa informatika 1994 Milan Majetić
Plaketa informatika 1994 Mirko Kolčić
Plaketa informatika 1994 MUP-Policijska uprava Zagreb
Plaketa informatika 1994 Predrag Pale
Plaketa informatika 1994 Veronika Makovac
Plaketa informatika 1994 Vjeran Strahonja
Plaketa informatika 1994 Željko Kovač
Plaketa informatika 1993 Antun Sok
Plaketa informatika 1993 Branko Jeren
Plaketa informatika 1993 Darko Capan
Plaketa informatika 1993 Emil Puhalović
Plaketa informatika 1993 Emil Velicki
Plaketa informatika 1993 INA-INFO Centar "INA industrije nafte", Zagreb
Plaketa informatika 1993 INIS Informatički inženjering d.o.o., Željezara Sisak
Plaketa informatika 1993 I-Quatro Integralni informatički inženjering d.o.o., IPK osijek
Plaketa informatika 1993 Jasminka Goldoni
Plaketa informatika 1993 Juraj Buzolić
Plaketa informatika 1993 Mario Žagar
Plaketa informatika 1993 Mile Pavlić
Plaketa informatika 1993 Nenad Prelog
Plaketa informatika 1993 Odjel medicine rada, Institut za medicinska istraživanja i medicinu rada Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb
Plaketa informatika 1993 Petar Čavlović
Plaketa informatika 1993 Računski centar'Dalmatinske banked.d.', Zadar
Plaketa informatika 1993 Računski centar d.d., Karlovac
Plaketa informatika 1993 Računski centar "Koteks d.d.", Split
Plaketa informatika 1993 Slavica Troha
Plaketa informatika 1993 Tehnobit, poduzeće za projektiranje informacijskih sustava i informatički inženjering d.o.o., Bjelovar
Plaketa informatika 1993 Zlatko Pintarić
Plaketa informatika 1992 Ante Letica
Plaketa informatika 1992 Anto Baotić
Plaketa informatika 1992 Bruno Vrhovšek
Plaketa informatika 1992 Centar za automatiziranu obradu podataka općine Osijek
Plaketa informatika 1992 Fani Beroš
Plaketa informatika 1992 Ivan Božičević
Plaketa informatika 1992 Ivan Gobić
Plaketa informatika 1992 Jasna Jurić
Plaketa informatika 1992 Marijana Cuculić
Plaketa informatika 1992 Međunarodna sajamska priredba "Zagrebačkog velesajma" Informatika-Interbiro
Plaketa informatika 1992 Miljenko Gospodarić
Plaketa informatika 1992 Odjel za informacijski sustav Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske
Plaketa informatika 1992 Zlatko Keglević
Plaketa informatika 1992 Zora Marković
Plaketa informatika 1992 Zoran Zubčević
Plaketa informatika 1990 Ante Polonijo
Plaketa informatika 1990 Arenaturist-PUT-Sektor za AOP Pula
Plaketa informatika 1990 Belje PIK-Sektor informatike Beli Manastir
Plaketa informatika 1990 Branka Harth
Plaketa informatika 1990 Branko Vuljak
Plaketa informatika 1990 Česma DI-Sektor za informatiku Bjelovar
Plaketa informatika 1990 Ivica Jajac
Plaketa informatika 1990 Josip Kovačević
Plaketa informatika 1990 Leo Budin
Plaketa informatika 1990 Nikola Tesla-Sektor Informacijski centar Zagreb
Plaketa informatika 1990 SDK sjedište Split-Računski centar Split
Plaketa informatika 1990 Teodor Benussi
Plaketa informatika 1990 Varaždinska banka Varaždin
Plaketa informatika 1990 Željko Filipović
Plaketa informatika 1989 Bilokalnik-Centar za informatiku Koprivnica
Plaketa informatika 1989 Damir Brkić
Plaketa informatika 1989 Đuro Sukser
Plaketa informatika 1989 Ekonomski fakultet Zagreb
Plaketa informatika 1989 Elektroslavonija-EOP Osijek
Plaketa informatika 1989 INA-Rafinerija nafte-ERC Rijeka
Plaketa informatika 1989 Ivan Dretvić
Plaketa informatika 1989 Ivica Mikec
Plaketa informatika 1989 Marijan Šaško
Plaketa informatika 1989 Mario Radovan
Plaketa informatika 1989 Maroje Ratman
Plaketa informatika 1989 Mirko Brukner
Plaketa informatika 1989 Ranko Smokvina
Plaketa informatika 1989 Vladimir Ajdinović
Plaketa informatika 1989 Zavod za informatiku i telekomunikacije Split
Plaketa informatika 1988 Bojan Vuk
Plaketa informatika 1988 Centar za elektroničku obradu podataka općine Slavonski Brod
Plaketa informatika 1988 Đuro Čučković
Plaketa informatika 1988 Etan-Savjetovanje MIPRO, Rijeka
Plaketa informatika 1988 Franko Kaluža
Plaketa informatika 1988 Jelena Benussi
Plaketa informatika 1988 Klinički bolnički centar Zagreb-Centar za informatiku Zagreb
Plaketa informatika 1988 Ljubomir Dabić
Plaketa informatika 1988 Makarska rivijera HTP-ERC Makarska
Plaketa informatika 1988 Ratimir Kvaternik
Plaketa informatika 1988 Stjepan Aljinović
Plaketa informatika 1988 Varteks_ERC Varaždin
Plaketa informatika 1988 Vinko Vuković
Plaketa informatika 1988 Željko Panian
Plaketa informatika 1987 Brodogradilište Jozo Lozovina-Mosor-ERC Trogir
Plaketa informatika 1987 Dimitrije Matić
Plaketa informatika 1987 INA-Petrokemija-EOP Kutina
Plaketa informatika 1987 Jadroagent-Informatička služba Rijeka
Plaketa informatika 1987 Josip Kovač
Plaketa informatika 1987 Lucija Krčmar
Plaketa informatika 1987 Mara Đurić
Plaketa informatika 1987 Milorad Tomić
Plaketa informatika 1987 Mladen Kvaternik
Plaketa informatika 1987 Nilo Kezić
Plaketa informatika 1987 Pavle Dragojlović
Plaketa informatika 1987 Radovan Stipanović
Plaketa informatika 1987 Slavko Vidović
Plaketa informatika 1987 Tvin-ERC Virovitica
Plaketa informatika 1987 Univerzijada '87-Sektor za elektronsku tehnologiju Zagreb
Plaketa informatika 1986 Boris Aurer
Plaketa informatika 1986 Boris Detan
Plaketa informatika 1986 Božidar Strajnić
Plaketa informatika 1986 Branko Mlađenović
Plaketa informatika 1986 Dinko Škarica
Plaketa informatika 1986 Đorđo Sinković
Plaketa informatika 1986 Đuro Fijan
Plaketa informatika 1986 Franjo Galjer
Plaketa informatika 1986 Gavrilović-ERC Petrinja
Plaketa informatika 1986 Iskra-Delta PJ Zagreb
Plaketa informatika 1986 Istarska banka-ERC Pula
Plaketa informatika 1986 Ivan Škunca
Plaketa informatika 1986 Josip Lovrek
Plaketa informatika 1986 Mladen Glasenhardt
Plaketa informatika 1986 Podravka-ERC Koprivnica
Plaketa informatika 1986 Stjepan Kiš
Plaketa informatika 1986 Vjesnik-ERC Zagreb
Plaketa informatika 1986 Željko Kavran
Plaketa informatika 1985 Belišće IPK-ERC Belišće
Plaketa informatika 1985 Boris Kidrič-ERC Šibenik
Plaketa informatika 1985 Boris Mesić
Plaketa informatika 1985 Branko Matić
Plaketa informatika 1985 Intertrade-Zastupstvo IBM, PJ Zagreb
Plaketa informatika 1985 Istarski vodovod-ERC Buzet
Plaketa informatika 1985 Milan Peškan
Plaketa informatika 1985 Nada Brigović
Plaketa informatika 1985 Ninoslav Novak
Plaketa informatika 1985 SDK-CAOP Zagreb
Plaketa informatika 1985 Tomo Martinuš
Plaketa informatika 1985 Velimir Radanović
Plaketa informatika 1985 Velimir Srića
Plaketa informatika 1985 Zdravko Krakar
Plaketa informatika 1985 Željko Kristek
Plaketa informatika 1985 Zvonko Antunović
Plaketa informatika 1985 Zvonko Kurjan
Plaketa informatika 1984 Ante Kačić
Plaketa informatika 1984 Boris Sakač
Plaketa informatika 1984 Branimir Makanec
Plaketa informatika 1984 DERC Dubrovnik
Plaketa informatika 1984 Franjo Spinčić
Plaketa informatika 1984 Infosistem Zagreb
Plaketa informatika 1984 Marijan Frković
Plaketa informatika 1984 Mato Orešić
Plaketa informatika 1984 Pavao Korkut
Plaketa informatika 1984 Petar Vodanović
Plaketa informatika 1984 Slavonska šuma-IS i AOP Osijek
Plaketa informatika 1984 Tomislav Holjevac
Plaketa informatika 1984 Zavod za društveni sistem informiranja općine Sisak
Plaketa informatika 1983 Antun Prce
Plaketa informatika 1983 Boris Malada
Plaketa informatika 1983 Branimir Đigaš
Plaketa informatika 1983 Branko Kerečin
Plaketa informatika 1983 Branko Vignjević
Plaketa informatika 1983 Darko Fišer
Plaketa informatika 1983 Ivan Jeličić
Plaketa informatika 1983 Jugoslavenska zajednica korisnika i proizvođača računara Beograd
Plaketa informatika 1983 Međimurje GK-IPC Čakovec
Plaketa informatika 1983 Milica Lanović
Plaketa informatika 1983 Milutin Cihlar
Plaketa informatika 1983 PTT Rijeka-EOP Rijeka
Plaketa informatika 1983 Zagrebački velesajam Zagreb
Plaketa informatika 1983 ZERC Split
Plaketa informatika 1983 Zoran Dobrinić
Plaketa informatika 1982 Boris Pavelić
Plaketa informatika 1982 Ivan Iskra
Plaketa informatika 1982 Konstantin Momirović
Plaketa informatika 1982 Milovan Bošnjak
Plaketa informatika 1982 Niko Majdandžić
Plaketa informatika 1982 Privredna komora Slavonije i Baranje Osijek
Plaketa informatika 1982 Riječka banka-ERC Rijeka
Plaketa informatika 1982 Sergio Uran
Plaketa informatika 1982 Stanislav Kliment
Plaketa informatika 1982 Stanko Mimica
Plaketa informatika 1982 Teodor Abramić
Plaketa informatika 1982 Velebit-Informatika Zagreb
Plaketa informatika 1982 Vladimir Savić
Plaketa informatika 1981 Aaron Nagyvegi
Plaketa informatika 1981 Antun Krajnović
Plaketa informatika 1981 BI 3. Maj Rijeka
Plaketa informatika 1981 Borovo-ERC Borovo
Plaketa informatika 1981 Božidar Stefanini
Plaketa informatika 1981 Branko Souček
Plaketa informatika 1981 Brodograđevna industrija Split
Plaketa informatika 1981 Brodogradilište Uljanik Pula
Plaketa informatika 1981 Bruno Borovac
Plaketa informatika 1981 Centar za automatsku obradu podataka grada Zagreba
Plaketa informatika 1981 Chromos-ERC Zagreb
Plaketa informatika 1981 Đuro Đaković-IRC Slavonski Brod
Plaketa informatika 1981 ERC Zagreb
Plaketa informatika 1981 Fakultet organizacije i informatike Varaždin
Plaketa informatika 1981 Franjo Oberiter
Plaketa informatika 1981 Hinko Turk
Plaketa informatika 1981 INA-ERC Zagreb
Plaketa informatika 1981 Ina-Naftaplin-ERC Zagreb
Plaketa informatika 1981 IPK Osijek-ERC Osijek
Plaketa informatika 1981 Ivan Jurković
Plaketa informatika 1981 Ivan Mecanović
Plaketa informatika 1981 Ivan Srdoč
Plaketa informatika 1981 Ivo Vrandečić
Plaketa informatika 1981 Jakov Marić
Plaketa informatika 1981 Josip Mađerić
Plaketa informatika 1981 Josip Salaj
Plaketa informatika 1981 Jozo Petović
Plaketa informatika 1981 Luka Rijeka-ERC Rijeka
Plaketa informatika 1981 Miroslav Slukan
Plaketa informatika 1981 Nikola Tesla-Tvornica telekomunikacijskih uređaja Zagreb
Plaketa informatika 1981 Ognjen Krstulović
Plaketa informatika 1981 Pero Jakimovski
Plaketa informatika 1981 Pokrajinski savjet za informatiku Vojvodine Novi Sad
Plaketa informatika 1981 privredna komora Hrvatske Zagreb
Plaketa informatika 1981 PTT Zagreb-ERC
Plaketa informatika 1981 Rade Končar-ERC Zagreb
Plaketa informatika 1981 Radiotelevizija Zagreb-ERC Zagreb
Plaketa informatika 1981 SIZ MIORH ERC Zagreb
Plaketa informatika 1981 Slavko Dobrenić
Plaketa informatika 1981 Sljeme PIK-ERC Zagreb
Plaketa informatika 1981 Stanko Turk
Plaketa informatika 1981 Sveučilišni računski centar
Plaketa informatika 1981 Tvornica računskih strojeva Zagreb
Plaketa informatika 1981 Uroš Peruško
Plaketa informatika 1981 Vinko Crnjac
Plaketa informatika 1981 Vladimir Lasić
Plaketa informatika 1981 Vladimir Ravlić
Plaketa informatika 1981 Zagrebačka banka-Erc Zagreb
Plaketa informatika 1981 Zavod za informatičku djelatnost Hrvatske Zagreb
Plaketa informatika 1981 Željezara Sisak ERC Sisak
Plaketa informatika 1981 Zvonimir Borović
HIZ (C)